fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: kumb jääb peale, kas briti selgroog või geeniusest treener?

Avatar

Harry Maguire. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’i avavoor toob meieni suurepärase lahingu kahe klubi vahel, kes on kahekesi domineerinud kõrgliigat seitsmel järjestikusel aastal: 2005-2011 võitis Manchester United neli ja Chelsea kolm tiitlit, jättes kõik teised sõnaõiguseta. 2019. aastal on mõlemad aga säärasest domineerimisest ülikaugel ning võib väita, et sarnast perioodi me lähikümnendil kindlasti ei näe.

Sellest hoolimata pakub duell pinget ning suvel toimunud muutused muudavad kohtumise ettearvamatumaks. Chelsea sai endale uue peatreeneri, kui klubi legend Frank Lampard Maurizio Sarri tooli üle võttis, United tegi suvel kolm ostu, tuues jõudu juurde nii ründesse kui kaitsesse. Juhendaja Ole Gunnar Solskjaer on meedias korduvalt öelnud, et tahab esindustiimile luua briti selgroogu ning sel suvel nägime esimeste pusletükkide saabumist.

Kes jääb aga peale? Kas meeletu IQ’ga Lampard, kelle intelligentsuskvoot on lausa 150 ligi, või uus, kodukootud selgroog, mida esindavad Harry Maguire, Aaron Wan-Bissaka ning Daniel James? Optibet näeb koduväljakul pallivat Unitedit favoriidina ning võidu korral saad raha 2,16-kordselt tagasi. Tasub ära mainida, et viimasel neljal hooajal on tiim igal korral avamängu võitnud ja kolmel korral on nähtud kolme ja enam väravat. Kui nii läheb taas, siis üle 2.5 värava koefitsiendiks on 1.95.

Kes aga võrku sahistab? 2016. aastal Chelseaga liitunud äärekaitsja Marcos Alonso on Inglismaal veedetud aja jooksul tõusnud resultatiivseimaks kaitsemängijaks ning temast pole ükski kaitsja suutnud kolme aastaga rohkem väravaid lüüa. Kui tänagi läheb nii, et hispaanlane skoorib, saad raha üheksakordselt tagasi!

Vaata kõiki koefitsiente SIIT!

18.30 algavat mängu kannab üle TVPlay Sports.

 

 

scroll to top