SUURE MÄNGU EEL: kumb Chelsea legend maandub järgmisel hooajal Premier League’is?

Frank Lampard. Foto: AFP/Scanpix

Läinud hooajal veel Premier League’is pallinud West Bromwich Albion sai esiliiga play-offide poolfinaalis lüüa Aston Villalt ning mõjuka Marcelo Bielsa juhendatav Leeds jäi alla Frank Lampardi tüüritavale Derby Countyle. Nüüd on aeg Lampardil oma pikaaegsele tiimikaaslasele, Chelsea ekskaptenile John Terryle koht kätte näidata.

Kui Terry kaks hooaega tagasi Chelseast pärast 19 aasta pikkust perioodi lahkus, suundus ta just Aston Villasse. Sellest hooajast alates on ta võtnud abitreeneri rolli ning Premier League’i naasmine on kõigest 90 minuti kaugusel. Aga kumb kõrgliiga legend, Meistrite liiga võitja ning mitmekordne liigatiitli kuldmedalist hakkab järgmisel hooajal Suurt Kuut kimbutama?

Favoriidiks on Aston Villa, kelle edasipääsu korral maksab Optibet välja 1,45-kordse tagasimakse. Samas tasub meenutada, et Villa pidi West Bromi murdmiseks kasutama ka lisaaega ning penalteid, mängides Derbyst ka päeva võrra hiljem. Derby edasipääs toob su kontole 2,55-kordse tagasimakse.

Millest selline soosing? Nimelt võitis Villa kaks omavahelist liigakohtumist koguskooriga 7:0 – kodus löödi neli ja võõrsil kolm vastuseta väravat. Nüüd pole ei kodu- ega võõrsilväljakut, vaid Inglismaa vuti au ja uhkus Wembley ja sellel staadionil võib kõike juhtuda.