fbpx
Close

Mourinho sai Inglismaal tööd!

Avatar

Manchesteri peatreenerid. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’i ajaloo üks kõmulisemaid treenereid Jose Mourinho on tagasi Inglismaal jalgpalli juures. Tõsi, küll mitte klubitöö juures, vaid tema on Sky Sportsi värskeim stuudiokülaline, tehes debüüdi täna kell 18.30 algaval supermatšil Manchester Unitedi ja Chelsea vahel.

Kolmekordne Premier League’i võitja lisab spordikanali stuudiosse kamaluga kogemust, teadmisi ning väärt mõtteid. Portoga vutimaailma tippu tõusnud portugallane on võitnud iga klubi ridades tiitleid, kuigi tema hoog rauges Manchesteri punasärkide juhendajana, kus jäi võtmata ihaldatud liigatiitel.

Karismaatiline isiksus võtab koha sisse Gary Neville’i, Jamie Carragheri, Graeme Sounessi ja Jamie Redknappi kõrval. “Premier League on minu jaoks eriline liiga, kus võitmiseks tuleb meeletult vaeva näha ning igas voorus näeb tulevärki. Sky Sports on kõrgliiga kodu ning mul on väga hea meel olla osa sellest tiimist, aidates selgitada ning põhjendada, miks mängus midagi toimus. Jalgpall on minu meeletult suur kirg ning ootan pikisilmi oma debüüti,” ütles ta portaalile.

scroll to top