fbpx
Close

Alissoni vigastus võib ta potentsiaalsest tiitlist ilma jätta

Avatar

Alisson. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Üleeile Premier League’i avapaugus Norwichi vastu end õnnetult vigastanud kiiper Alisson jääb kindlalt eemale järgmisel kolmapäeval toimuvast Euroopa Superkarika finaalist Chelsea vastu, kinnitas peatreener Jürgen Klopp. Palli halvasti tabanud brasiillane tegi liiga oma reielihasele ning pole teada, kui tõsise vigastusega on tegu.

Juhendaja nentis, et enam pole midagi teha ning halvast olukorrast tuleb lihtsalt edasi minna. “Meil on kiipritega veidi nadi seis – Caoimhin Kelleher on vigastuspausilt tagasi, ent mitte sajaprotsendilises konditsioonis. Meie nooremad puurivahid ei tohi mängida, nad on alles 16-aastased ning teisel oli küünarvarre vigastus,” selgitas sakslane Sky Sportsile.

Alissoni asemel võttis koha väravasuul sisse värske täiendus Adrian, kes sai Kloppilt kiita. “Ta on enesekindel, kes tuli meile mängusooviga, mitte pingil istuda. Sellises olukorras tahad, et asendaja oleks kogenud ning liigaga tuttav. Ta on 32-aastane, rahulik ning palliga osav,” tõstis ta hispaanlast esile.

scroll to top