fbpx
Close

Interi äärekaitsja: peatreener Conte juhtimisel suudame olla domineerivad nii Itaalias kui Euroopas

Avatar

Antonio Conte. Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

Milano Interi Maroko koondislasest mängumees Achraf Hakimi sõnas Sportweek’i vahendusel, et klubi praeguse peatreeneri Antonio Conte käe all suudetakse tõusta rahvusvahelises jalgpallis peatamatuks jõuks.

Inter pidi lõppeval hooajal Meistrite liigas küll kõigest alagrupiturniiriga piirduma, aga koduses liigas tehti võimas tulemus, kui lõpetati üheksa aastat kestnud Torino Juventuse valitsemisaeg ja kindlustati ise üle pika aja Serie A meistritiitel. Edu üks peaarhitekte on itaallasest peatreener Antonio Conte, kelle suunas jagus kiidusõnu ka endisel Madridi Reali ja Dortmundi Borussia äärekaitsjal Achraf Hakimil.

“Ambitsioon, käsil olev projekt ja Conte sõnad on need, mis veensid mind Interiga liituma. Ta helistas mulle ja ütles, et tahab mind oma meeskonda. Ta uuris minult mu nägemust tuleviku osas ja seejärel selgitas, kuidas hakkaksime mängima. See tekitas minus olulise tunde. Siin on olemas projekt, mis algas Contest koos noorte mängijatega. Kui see jätkub, siis oleme võimelised käima lükkama tsükli, mis aitab meil domineerida nii Itaalias kui Euroopas,” rääkis 22-aastane Hakimi.

Rahvusvahelises jalgpallis pole Interit edu saatnud juba kümme aastat. 2009/10 hooajal võideti Meistrite liiga, mil finaalis alistati Müncheni Bayern. Järgneval kahel hooajal piirduti seal vastavalt veerandfinaali ja kaheksandikfinaaliga. 2019/20 hooajal pääseti Euroopa liiga finaali, kus tuli tunnistada Sevilla 3:2 paremust.

scroll to top