fbpx
Pealeht / Inglismaa / Inglismaa koondises läks info lekkima, maruvihane Sterling vabandas peatreeneri ees
Gareth Southgate. Foto: AP/Scanpix

Inglismaa koondises läks info lekkima, maruvihane Sterling vabandas peatreeneri ees

Homme õhtul Rahvuste liiga poolfinaalis Hollandiga mängiv Inglismaa koondis on sattunud segadusse, kuna ääreründaja Raheem Sterlingut esindav agentuur lekitas pressiteate, milles seisnes, et 24-aastane ääreründaja on Hollandi vastu koondise kapteniks. Pallur ise vabandas peatreeneri Gareth Southgate’i ees, teadmata lekitajat või põhjust, miks nii läks.

Miks ei tüüri koondist Harry Kane või Jordan Henderson? Kuna mõlemad pallisid laupäeval Meistrite liiga finaalis, tehes täismängu, on Southgate otsustanud alternatiivina pakkuda kaptenipaela just Sterlingule. See info aga pidi olema konfidentsiaalne, ent millegipärast on peatreeneri plaan meediale teada.

“Ma tõesti ei tea, milles asi on. Olin ärgates maruvihane, ma polnud oma agentuuriga sellel teemal rääkinudki. Võtsin oma agendiga ühendust ning kõne järel nägin Garethit ja vabandasin ta ees, selgitades, et mul pole aimugi, kuskohast see info pärineb,” selgitas jalgpallur Sky Sportsile.

Southgate ei kinnitanud ega lükanud Sterlingu võimalikku rolli ümber. “Kui ma kinnitan miskit rohkemat kui Raheemi mängitamist, siis teen pool Ronald Koemani tööd ära ehk ma ei hakka sellel teemal peatuma. Meie kapten on Harry Kane ja kui ta ei mängi, siis ma pean langetama mingisuguse otsuse,” vastas peatreener teemale.

Vaata lisaks

Endine Unitedi väravavaht tunnistas, et oleks klubi juhendamisest huvitatud

Aastatel 2005-2011 Manchester Unitedis pallinud hollandlasest väravavaht Edwin van der Sar ütles Planet Futbol’ile antud …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga