fbpx
Close

Sterling Rahvuste liigast: selle võitmine võib meid EM-i ja MM-i võidule lähemale viia

Avatar

Vasakult: Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt, Daley Blind. Foto: EPA/Scanpix

Inglismaa koondis on Gareth Southgate’i all näidanud edasiminekut ja 4. koht MM-il ning Rahvuste liiga koht nelja parima seas on indikaatorid, mida on raske eirata. Kuigi Rahvuste liiga on ajaloota võistlussari, mille esimeseks tiitlivõitjaks võib Inglismaa tulla, siis sellegipoolest oleks trofee miskit, mis annaks tiimile veel rohkem enesekindlust.

Manchester City ääreründaja, hiljuti koondise särgis oma väravasoone leidnud Raheem Sterling  ei jõua finaali ära oodata. “See on tõeliselt võimas, olen tahtnud Inglismaaga mõnda karikat võita, see tunne võib olla midagi erakordset. Meil on selleks suurepärane šanss, aga eks samaaegselt peame endale ülesande keerukust tunnistama. Tiitlivõt annaks meile meeletult enesekindlust,” ütles ta Sky Sportsile.

Neljapäeva õhtul Hollandiga kohtuv Inglismaa peab kuidagi murdma maailma ühe parima keskkaitsepaari Matthijs de Ligti ja Virgil van Dijki tandemi. “Kui me suudaks selle võita, siis EM-i või MM-i otsustavatel hetkedel annaks see võit meile mingi kindluse, sest oleme varem juba miskit võitnud. Kui esimene tuleb, siis järgmised tulevad juba kergemalt,” on mängumees veendunud.

scroll to top