fbpx
Close

Horvaatia on Messi murdmiseks täiesti võimeline

Avatar

Foto: TASS/Scanpix

Avavoorus Islandiga viiki leppinud Argentina sai kodumaa meedialt ja ebajumalalt Diego Maradonalt peapesu, sest hambutu rünnak ja Lionel Messi eksitud penalti ei jätnud rõõmustamiseks põhjust. Kuidas on argentiinlased üllatusest toibunud ning millist mängu näidatakse Horvaatia vastu?

Käivad jutud, et PSG ääreründaja Angel di Maria ei alusta Horvaatia vastu algkoosseisus, et mees oli Islandi vastu üpris nähtamatu ning mannetu, suutmata luua isegi ühte väravavõimalust. Tema koha peaks võtma vahetusest edukalt sekkunud Cristian Pavon.

Horvaatia oli Nigeeriast 2:0 üle ning suutis luua mitmeid võimalusi, kuid realiseerimine polnud just parimate killast. Poolkaitsja Ivan Rakitic tõdes, et tiimi põhiülesanne on välja mõelda, kuidas Messit peatada, sest sellest sõltub horvaatlaste jaoks mängu tulemus. Island sai sellega kenasti hakkama, sest Barcelona talisman ei säranud nii nagu klubihooajal ning oli liimist lahti. Kas ka Horvaatia vastu? Sellisel juhul ei pea horvaadid muret tundma.

Horvaatia keskväli on väga võimas ning hakkab kindlasti tekitama argentiinlastele palju probleeme, lõigates ära nii sööte ründeliini kui ka tekitades täpsete söötudega palju pahandust Argentina äärekaitses, kus pikk, tugev ning jõuline Mario Mandžukic on kindlasti ootamas oma võimalust, et valu anda.

Optibet pakub Horvaatia võidukoefitsiendiks 3,85, argentiinlaste võidu korral saab panuse 2,05-kordselt tagasi. Kindlasti usuvad Messi-fännid, et nende lemmik toob koondise keerulisest seisust välja, kuid reaalsus on, et avamäng näitas ära kahekordse maailmameistri nõrgad kohad ja horvaadid oskavad neid nõrku kohti edukalt ka rünnata.

scroll to top