Pealeht / MM2018 / A-alagrupis sai kõik selgeks: Venemaa ja Uruguai jäävad kaheksandikfinaalide vastaseid ootama
Foto: Reuters/Scanpix

A-alagrupis sai kõik selgeks: Venemaa ja Uruguai jäävad kaheksandikfinaalide vastaseid ootama

MM-il on A-alagrupis pärast kahte vooru kõik selge: Uruguai alistas 1:0 Saudi Araabia ja jätkab koos Venemaaga täiseduga, Egiptus ja araablased peavad edasipääsust suu puhtaks pühkida. Viimases voorus on mängus see, kes läheb vastamisi B-grupi edasipääsejatega – valikus on Iraan, Portugal ja Hispaania.

Venemaa võttis eile Egiptuse üle veenva 3:1 võidu ning on ootamatult juba kindlustanud edasipääsu. Uruguai tegi taas miinimumetteaste, võttes Luis Suarezi väravast 1:0 võidu ja saades tabelisse kuus punkti. Päeva esimeses kohtumises sai Portugal Cristiano Ronaldo neljandast tabamusest 1:0 võidu Maroko üle ning saatis põhja-aafriklased kotte pakkima.

Portugal aga jääb pingsalt ootama Iraani ja Hispaania vastasseisu tulemust – iraanlastel on tabelis kolm, Hispaanial punkt. Kell 21.00 läheb Hispaania kindlasti kohustuslikku võitu võtma, ent Carlos Quierozi hoolealustele sobib Hispaaniaga mängimine just mängustiili tõttu, mis tekitab Aasia koondisele kontrarünnaku võimalusi.

 

saleapp.ee

Vaata lisaks

Mourinho astus MM-il prohmaka teinud De Gea kaitseks välja ja nimetas teda maailma parimaks

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho astus oma tiimi esiväravavahi, Hispaania koondislase David De Gea kaitseks …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga