fbpx
Close

Puurivahi prohmakas aitas Prantsusmaa poolfinaali

Avatar

Foto: AP/Scanpix

MM-i esimene poolfinalist on selgunud, kui Prantsusmaa alistas individuaalse meisterlikkuse, õnne ja puurivahi ebaõnne abil Uruguai 2:0. Värskete poolfinalistide eest skoorisid Raphael Varane ja Antoine Griezmann.

Edinson Cavanita alustanud Uruguai oli mängu alguses väga aktiivne ja ohustas prantslasi mitmel korral, ent Hugo Lloris’d suudeti panna tõsiselt proovile vaid korra, kui Martin Cacerese pealöök oli posti kõrvale maandumas, ent Tottenhami puuriluku oivaline sirutus hoidis uruguailased siiski kuival.

Hoopis Prantsusmaa näitas, kuidas peaga tuleb lüüa ning Raphael Varane’i fantastiline koks peaga maandus Fernando Muslera jaoks püüdmatult väravasse. Asi ei tundnudki Ladina-Ameerika koondise jaoks nii hull, kuid Muslera äpardus kustutas Uruguai lootused hetkega: Griezmanni löök pidanuks olema vägagi tõrjutav, ent pall pendeldas õhus korralikult ja Galatasaray kiiper tõrjus palli ebaõnnestunult – pall maandus tema käest väravasse ning Portugali koju saatnud helesinisärgid olid vaimselt murtud.

scroll to top