fbpx
Close

Hodgson pani asja paika: Zaha ei lähe sel suvel mitte kuhugi

Avatar

Wilfried Zaha. Foto: Paul Raffety/Scanpix

Crystal Palace keeldus oma staari Wilfried Zahad rahaks tegemast, kuigi ääreründaja andis sisse lahkumissoovi. Pikk suvine saaga Arsenaliga ning veidi lühem Evertoniga ei toonud elevandiluuranniklase meelest soovitud tulemust ning on pettunud klubi juhtkonnas, kes teda klubisse liialt jätta tahtsid.

Peatreener Roy Hodgson teatas meediale, et mängumees ei lähe mitte kuhugi. “Jah, ta jääb ning oleme selle üle õnnelikud. Tegemist on meie jaoks väga tähtsa mängumehega. Ootame juba, et ta on sama särav kui eelmisel kahel hooajal. Täna polnud ta oma mõtetega treeningul, just seetõttu saatsin ta koju, mis on täiesti mõistetav käik,” selgitas veteranloots Sky Sportsile.

Juhendaja nentis, et kuigi Wilfried on selgelt oma lahkumissoovi avaldanud, jääb ta Palace’isse. “Eeldame, et ta naaseb ja jätkab samas heas vaimus. Tema vaen on omanikega ning esimehega, sest ta soovis lahkuda, kuid klubi ei saanud piisavalt head pakkumist. Kui sõlmid pikaajalisi lepinguid, tuleb neid austada ning eeldame, et ta teebki vastavalt. Meil pole temaga mingit probleemi,” lisas ta.

 

scroll to top