Hispaania sai ootamatu kaotuse, Saksamaa võitles endale väga keerulise viigipunkti välja

UEFA Rahvuste liigas toimus teisipäeval seitse mängu, millest kaks A-tasandil ja mõlemad üllatavate lõpptulemustega. Viimasel ajal positiivsete tulemustega silma paistnud Läti pidi nüüd tunnistama Malta nappi paremust, kusjuures võiduvärav sündis 97. minutil Steve Borgi abiga. San Marinol õnnestus röövida Liechtensteinilt punkte.

Hispaania läks võõrsile Ukrainaga mängima lootuses saada kirja alagrupis kolmanda võidu. Avapoolaeg lõppes aga väravateta ja 76. minutil said külalised šoki osaliseks. Andri Jarmolenko nägi, et meeskonnakaaslane Viktor Tsigankov on spurtimas värava suunas, kellele tuli perfektne sööt ja väravast mõned meetrid väljas olnud David de Gea ei jõudnud pealelöögile näppe vahele saada. Hispaania hoidis lõpuminutitel survet üleval ja suudeti ka väravaraami pealelööke teha, aga ukrainlaste puurilukk Georgi Bushchan oli enesekindlus ise.

Saksamaa ja Šveitsi vaheline matš kujunes ootamatult lustakaks. Juba viiendal minutil viis Mario Gavranovic külalised juhtima ning Remo Freuler suurendas eduseisu Šveitsi poolt vaadates kahele. Kõigest kaks minutit hiljem Timo Werner vastas, kuid poolaeg kuulus külalistele. Londoni Chelsea mängumees Kai Havertz suutis 55. minutil Saksamaa siiski 2:2 peale tuua, kuid jällegi paar minutit hiljem vastas Gavranovic. Võõrustajate sangariks tõusis Serge Gnabry, kes 60. minutil Wernerilt saadud söödu väravaks vormistas ja 3:3 tulemusega kohtumine ka lõppes.