fbpx
Close

Hispaania meedia: Barcelona ja Atletico Madrid on Griezmanni osas jõudnud kokkuleppele

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Atletico Madridi säravaim pallur Antoine Griezmann on suvel lahkumas Barcelonasse, väidab Hispaania meedia. Juba talvel käima läinud spekulatsioonid olid vahepeal vaibunud, kuid nüüd on üleminekusaagas tekkinud uued summad ja klauslid, et üleminek kindlasti toimuks.

Prantslane oli läinud suvel lähedal Atleticost lahkumisele, kui temast oli ülimalt huvitatud Manchester United. Ostukeeld aga tähendas, et Atletico ei oleks saanud Griezmannile asendust leida ning diil jäi katki. Nüüd on Barcelona ründemängijat noolinud pea pool aastat ning viimastel andmetel on Barcelona nõus maksma tema eest isegi suuremat summat kui on prantslase väljaostuklausliks.

Hetkel on Griezmanni väljaostuklausliks 200 miljonit eurot, mis juulikuus kukub saja miljonini: Kataloonia väljaande Sport andmetel on Barcelona nõus maksma 115-120 miljonit eurot, et Atleticoga häid suhteid hoida. Madridi punavalge klubi tahab, et pallur jääks ning on nõus talle pakkuma suuremat palka kui Barcelonas, ent sellest hoolimata on õhus viieaastane leping Kataloonia gigantidega.

Barcelona soovib, et Griezmann otsustaks enne MM-i, vältimaks suvel toimuvat komejanti ning üritavad asja võimalikult diskreetselt ja kärata paika saada. Üks tugev vihje prantslase liitumisele Barcelonaga on fakt, et klubi on jätnud särginumbri 7 vabaks  – Griezmann kannab Atleticos just sedasama numbrit.

scroll to top