fbpx
Close

Kindel: Tuchel määrati PSG uueks peatreeneriks

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Pikalt kestnud kuulujutud said kinnitust, kui PSG tegi täna ametlikuks oma uue peatreeneri, kelleks on 44-aastane endine Dortmundi loots Thomas Tuchel.

Kui hooaja keskel nähti teda kui Arsenali või Bayern Müncheni uut vägede juhatajat, siis pea kuu aega tagasi avalikustas Saksamaa väljaanne Bild, et PSG olla Tucheliga juba lepingu ära sõlminud. Täna sai Bildi info kinnitust, kui PSG läkitas avaliku pressiteate seoses sakslase ametisse vannutamisega.

“Thomas on üks pädevamaid Euroopa treenereid, kes on viimastel aastatel säranud ja tõusnud pea kõrgeimale tasemele. Tema ambitsioonikus, soov mängida ründavat jalgpalli ja tugev iseloom on see, mida oleme tahtnud alati PSG treeneris näha ja mida me klubi ka esindab. Olen väga õnnelik, et tema on meie uus peatreener,” seisis klubi presidendi Nasser Al-Khelaifi öeldu pressiteates.

Sakslane sõlmis PSG-ga kaheaastase lepingu. Ta alustas tööd profitreenerina 2009. aastal, kui asus Mainzi etteotsa. 2015 sõlmis ta lepingu Dortmundiga ja läinud suvel nende teed läksid lahku.

scroll to top