fbpx
Close

Evertoni poolkaitsja loodab, et PSG tuleb teda suvel uuesti noolima

Avatar

Kurt Zouma ja Idrissa Gueye. Foto: Reuters/Scanpix

Talvisel üleminekuaknal oli Evertoni poolkaitsja Idrissa Gueye lähedal PSG-ga liitumisele, ent Liverpoolis asuvad sinisärgid vetostasid diili. PSG pakkus 29-aastase eest 29 miljonit eurot ning Gueye andis endast kõik, et diili läbi suruda – jaanuarikuus andis ta Prantsusmaa meistri huvist kuuldes sisse lahkumisavalduse, aga tulutult.

Peatreener Marco Silva lootis, et Gueye suudab oma pettumust mitte välja näidata, ent Senegali koondislase fookus näib vaid klubist kiiresti lahkumisel. “See oli unistus, mis kahjuks ei läinud täide. Iga mängija töötab selle nimel, et liituda parimate tiimidega ning mängida Meistrite liigas. Olin PSG huvist meelitatud ning nüüd teades, et olen selliste klubide radaril, olen valmis tegema viimase sammu liitumaks Euroopa tipptiimiga. Annan endast veelgi rohkem, et nad ikka mind uuesti noolima tuleks. Võib-olla pole PSG saaga läbi,” ütles poolkaitsja väljaandele L’Equipe.

2016. aastal 10 miljoni euro eest Aston Villast Evertoni liikunud Gueye avalikustas, et PSG võttis temaga jaanuaris lausa otse ühendust ja uuris, kuidas diili ikkagi ära teha. “PSG uuris mu ülemustelt, kuidas saaks selle ülemineku ellu viia. Everton aga tõmbas piduri kohe peale. Nad ei soovinud mind müüa, aga ma üritasin ikkagi seda läbi suruda. Nägin PSG ametnikke, kes rääkisid mu ülemustele mu soovist minna Pariisi ning 29-aastasena oli tegemist kuldse šansi ja võimsa väljakutsega, mida ei taha endast mööda lasta,” lisas ta.

scroll to top