fbpx
Close

City võidumängus säranud noor poolkaitsja: Pep annab mängijatele võimaluse

Avatar

Phil Foden. Foto: AP/Scanpix

FA karikasarjas edenes Manchester City veerandfinaali, kui võõral väljakul oldi 4:1 üle Newportist. Talendikas poolkaitsja Phil Foden lõi kaks väravat ning kiitis oma peatreenerit Pep Guardiolat, kes pole talle küll liigamängudes eriti mänguaega andnud, aga karikasarjas sai ta oma taset näidata.

“Näitasime professionaalsust ja hoidsime palli pidevas liikumises, mis väsitas nad lõpuks ära. Kohe, kui nad lõid meile värava, suutsime vastata. Väljak aga oli üks halvimaid, kus ma mänginud olen,” ütles Foden BBC-le. “Meil on suur tiim ja igaüks tahab peatreenerile tõestada, et väärib kohta algkoosseisus. Ta roteerib kõvasti ja annab mängijatele võimaluse,” lisas inglane.

City ajaloo kalleim ost Riyad Mahrez rõhutas, et FA karikas tuleb kiiresti ära unustada ja fookus suunata Meistrite liigale. “Newportil polnud erilisi võimalusi, me kontrollisime matši ja oleme õnnelikud, et saime edasi. Tulemus on sellistes mängudes kõige tähtsam. Oleme professionaalid ja peame kõigega kohanema,” vihjas temagi kehvale väljakule.

“Nüüd peame keskenduma Meistrite liigale ning FA karika ära unustama. Võtame hooaega mäng-mängu haaval ja ei ole eriti hea väga kaugele mõelda,” lisas alžeerlane.

scroll to top