fbpx
Close

Sanchez tunnistas, et praegune olukord on teinud teda murelikuks

Avatar

Alexis Sanchez. Foto: Imago-Insidefoto/Scanpix

Eelmisel talvel Arsenalist Manchester Unitedisse liikunud tšiililane Alexis Sanchez pole oma palganumbri vääriliselt mänginud ning kahvatud esitused on muutnud Unitedi fännid väga kärsituks, kes sooviksid ääreründajast sel suvel vabaneda. Sanchez tunnistas, et asjalood pole sellised, nagu ta lootis.

37 mänguga vaid viiel korral võrku sahistanud mängumees on saanud mitmeid võimalusi nii Jose Mourinho kui praeguse juhendaja Ole Gunnar Solskjaeri käe all, aga mannetud esitused tekitavad küsimuse, et mis juhtus Arsenali ühe ohtlikuima ründajaga.

“Olen pallur, kes pallita mängimise ajal kaotab oma sära. Samuti olen harjunud pidevalt mängima ja tahangi iga mäng platsil olla. Ma tahtnuks tuua klubisse rohkem rõõmu ja see kõik on pannud mind muretsema, sest usun enda võimetesse ja tahan seda kõigile ka näidata,” nentis tšiililane BBC-le antud usutluses.

Samuti rääkis ta oma ajast Mourinho käe all, kiites ja laites portugallast. “Mourinho on üks maailma parimaid treenereid ja tema eripäraks on stiil, videoanalüüs ja asjale lähenemine. Aga tiimis oli mul pidevalt tunne, et vahel mängisid, vahel mitte. Ühel hetkel ma enam ei mänginud ja siis hakkasin enesekindlust kaotama. Olen jalgpalli mänginud viieaastasest saadik ning kui keegi võtab minult palli ära, siis teeb see mind kurvaks,” lisas ta.

 

scroll to top