fbpx
Close

Dortmundi staar kiitis Kloppi: selliseid inimesi näed sa ainult televiisorist

Avatar

Marco Reus ja Michy Batshuayi rõõmustamas. Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Oma lubaduse täitnud ning nelja aastaga Liverpooli suurtiitlini viinud Jürgen Klopp sai kiita oma endiselt alluvalt Marco Reusilt, kellega koos võideti Dortmundis Bundesliga ning jõuti ka Meistrite liiga finaali.

Särav ning energiline Klopp on suutnud inspireerida nii Dortmundi ja Liverpooli ning mõlema tiimi pallurid on sakslast kiitnud taevani. Reusi jutu järgi meenutab peatreener legendaarset Sir Alex Fergusoni, keda ümbritses mingi salapärane aura.

“Oh jumal küll, Jürgen oli selline loom! Selliseid inimesi näed sa ainult televiisorist. Kui ta istub su vastu, siis tema aura ning agressiivsus kiirgab igast sõnast, mida ta ütleb. Ta justkui nõiub su ära ning ei lase sind lahti. Tegemist oli kindlasti ühe põhjusega, miks ma liitusin Dortmundiga,” ütles Reus Goalile.

Ülimalt karismaatiline loots kavatseb uuel hooajal võtta Manchester City skalp, mis Premier League’is jäi vaid ühe punkti kaugusele. Liverpooli poolehoidjate jaoks on Klopp juba praegu elavaks legendiks, kuid liigatiitel muudaks ta surematuks.

scroll to top