fbpx
Close

Napoli peatreener: kaotasime tiitli hotellis, mitte palliplatsil

Avatar

Maurizio Sarri popsutamas. Foto: Lapresse/Scanpix

Punktirekordi teinud Napoli ei suutnud võimsatest näitajatest hoolimata pidada Juventusega lõpuni sammu ja kui pärast võitu Juventuse üle tundus, et kõik on võimalik, siis kahe järgneva mänguga komistati, mil Juve ei komistanud. Eile kindlustas Juventus oma seitsmenda järjestikuse liigatiitli ja Napoli lepib teise kohaga.

Peatreener Maurizio Sarri avas end ja võttis hooaja suuremas pildis kokku. “Kaks vigastust – äärekaitsja Faouzi Ghoulam ja eile värava löönud Arek Milik panid meie hooajale põntsu. Kui Ghoulam vigastada sai, siis sel hetkel oli ta oivalises hoos. Areki head omadused andnuks meile lisakäigu juurde, kui seda olnuks vaja. Suurim pettumus on aga fakt, et me kaotasime mängu hotellis, mitte palliplatsil,” vihjas Sarri Juventuse tagasitulekule Inter Milani vastu.

Napoli tiim vaatas laupäevast mängu, kus Inter suutis kümne mehega minna Juve vastu juhtima, ent viimase viie minutiga lasti lüüa endale kaks väravat ning tiitlikaitsja tuli ikkagi rongi alt välja. See võitlusvaim lõi Napoli meeste enesekindluse kõikuma ja päev hiljem komistati saatuslikult Fiorentina vastu.

Sarrit on seostatud ka Chelseaga ning on suur tõenäosus, et 59-aastane itaallane lahkub Napolist. “Mul on fännidega suurepärane läbisaamine, see linn on vapustav. Armastan seda linna isegi siis, kui lahkun. Klubi köögipoolt vaadates on mitmel palluril klauslid, mistõttu võime neist ilma jääda ja mitme kohta tuntakse väga tugevat huvi ning on tehtud pakkumisi, millele on väga raske ära öelda. Jään Napolisse ainult kindlatel tingimustel,” sõnas Sarri.

scroll to top