fbpx
Close

Hazardi mantlipärija võinuks liituda Manchester Unitediga, kui Mourinhot poleks pukis olnud

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Jaanuarikuus tegi Chelsea täienduse ründeliini, kui Dortmundi Borussiast toodi ääreründaja Christian Pulisic. Ameeriklane võinuks paar aastat tagasi liituda oma lemmikklubi Unitediga, kui pukis poleks toona olnud portugallast Jose Mourinhot, vahendab Telegraph.

20-aastane eelistas liituda Chelseaga just mänguaja kindluse ning soosiva suhtumise pärast – Mourinho on tuntud eelkõige vanemate mängumeeste eelistamise osas ning noortele ta just üleliia šansse ei anna. Sama juttu rääkis Pulisicile ka tema isa, kes portugallast absoluutselt ei salli.

“Ta jättis Unitediga liitumata ainult Mourinho pärast. Tema isa ei sallinud peatreenerit eelkõige tema suhtumisse noormängijatesse. Sel hetkel pakkusin välja, et võiks liituda hoopis Londoni klubiga: olen ise Chelsea fänn, kasvasin Londonis üles neid toetades,” ütles ameeriklase endine treener Robin Walker, kes juhendas pallurit 2005. aastal Brackley Townis.

Debüüthooaja algus on Pulisicile olnud paljulubav, kui ta skooris UEFA Superkarikafinaalis, ent videokordus näitas olukorras suluseisu. Teravusi loonud osav äär on rõõmustanud ka peatreener Frank Lampardit, kes näeb arengut. “Ta on näidanud häid omadusi ning kõik märgid viitavad sellele, et temast saab hea mängija,” sõnas peatreener pärast viigimängu Leicesteriga.

scroll to top