fbpx
Close

Lukaku: mind, Pogbat ja Alexist süüdistati kõikides Manchester Unitedi probleemides

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Romelu Lukaku jaoks on Manchester United nüüdseks ajalugu, kui uus lehekülg saab trükimusta hoopiski Itaalia klubi Milano Interi ridades. Belgia koondise rekordskoorija meelest tehti talle aga Inglismaal liiga ning sajakilone lihamägi otsustas oma suu puhtaks rääkida.

Lightheartedi taskuhäälingule antud intervjuus lasi Lukaku filtrid maha ning rääkis ausalt, mis teda vaevas. “Nad peavad leidma kellegi, keda süüdistada. See on kas [Paul] Pogba, mina või Alexis [Sanchez]. Pidevalt olime meie kolm süüdlasteks,” ütles ründaja.

26-aastase meelest sobinuks ta uue peatreener Ole Gunnar Solskjaeri süsteemi, kuigi just sel suvel enne norralase esimest täispikka hooaega tehti ta 75 miljoni euro eest rahaks. “Paljud arvavad, et ma ei pidanuks olema osa sellest süsteemist. See ajab mind naerma, sest kui ma koondise eest mängin, on kõik okei, aga klubi eest pole? Ma skoorin koondise eest isegi pärast kuut nädalat jalgpalli mittemängimist,” vihjas ta hõredale hooaja lõppfaasile, kus ta mänguaega eriti ei saanudki, kuid sahistas juunikuus nii Kasahstani ja Šotimaa võrku.

 

 

scroll to top