fbpx
Close

Giggs välkkiirest Unitedi suveostust: kohtunikud peaksid teda rohkem kaitsma

Avatar

Ryan Giggs. Foto: Reuters/Scanpix

Kogu oma mängijakarjääri Manchester Unitedis veetnud ning klubiga kõik võitnud Ryan Giggs tundis muret oma praeguse hoolealuse Daniel Jamesi üle. Walesi koondislane liitus Unitediga sel suvel ning peatreener on tal silma peal hoides märganud, et Premier League’i kohtunikud peaksid välkkiiret poissi rohkem kaitsma.

Wolvesi vastu teenis ääreründaja kollase kaardi, kui peakohtunik süüdistas teda sukeldumises. Kordusest oli aga näha, et tegelikult oli kontakt olemas ning waleslane ei langenud pallimurule omavoliliselt. “Ta saab kõvasti vatti ning kui püüad seda ennetada, siis võib liigutus tunduda kui sukeldumisena. Sellest hoolimata peaksid kohtunikud teda kaitsma,” ütles Giggs Sky Sportsile.

Kui muidu on James pallinud vasakul äärel, on Ole Gunnar Solskjaer mängitanud teda paremal äärel, kus endine Swansea mängumees on kenasti hakkama saanud. “See annab mullegi teistsuguse võimaluse teda koondise rakendada. Kui ma tahan tema äärt vahetada, siis ma saan,” täheldas äärel mängimisest kõike teadev peatreener.

scroll to top