fbpx
Close

Hazardi lahkumine ei morjendagi Chelseat? Sarri pani eile platsile tulevase Euroopa parima palluri

Avatar

Maurizio Sarri. Foto. Reuters/Scanpix

Eden Hazard on alates 2012. aasta suvest olnud Chelsea üks säravamaid pallureid. Sel hooajal on belglane näidanud, et suudab mänge üksi otsustada ning peatreener Maurizio Sarri mängustiil on Hazardile olnud väga meeltmööda. Suvel aga võib ta siirduda Real Madridi, mis peaks sinisärkidele olema õige võimas löök. Aga kas on?

Eilne 3:0 võit Brightoni üle oli eriline, sest algkoosseisus alustas 18-aastane ääreründaja Callum Hudson-Odoi, kes nädal varem tegi oma koondisedebüüdi. Pikalt on räägitud palluri lahkumisest Müncheni Bayernisse, kus ta peaks saama rohkem mänguaega ning soojemat suhtumist. Peatreener Sarri aga pidas oma lubadusest kinni ning alustas teda eile põhis.

“Callum tegi Premier League’is esimese algkoosseisus alustatud mängu, aga ta on juba 20 mängu ringis esindustiimi eest teinud, olen tema võimetes kindel, ta mängis väga hästi, andes avaväravale ka tulemusliku söödu, kaitses väga kenasti, mis on meile väga tähtis,” kiitis ta noormeest.

Samuti on hea pallur oma arengu algfaasis ehk potentsiaal on inglasel võimas. “Peaasi, et ta nüüd ei arva, et see ongi tema lagi. 18-aastasena on võimatu olla tipus. Ta peab ja vajab arengut, ma tahan, et ta areneks. Temast võib saada üks parimaid mängijaid Euroopas,” viskas itaallane võimsa loosungi Sky Sportsile antud intervjuus.

scroll to top