fbpx
Close

City ei komistanud ning Guardiolal on tagataskusse lisandunud üks talendikas trump

Avatar

Pep Guardiola. Foto: AFP/Scanpix

Premier League’is möödus kõik plaanipäraselt ning ükski suurtiim ei komistanud. Kõige vähem eeldati tiitlikaitsja Manchester City libastumist ning Pep Guardiola hoolealused tegid Etihadil veenva partii, võttes 2:0 võidu.

 

Väravad Kevin de Bruyne’ilt ja Leroy Sanelt viisid City poolajapausiks juba kahe väravaga eduseisu ning sealt oli matš vaid vormistamise küsimus. Eraldi kiituse pälvis aga 18-aastane Phil Foden, kes tänavu on esindustiimi õhku saanud korduvalt nuusutada ning talendikas poolkaitsja avaldas Pepile sügavat muljet.

Inglismaa noortekoondislane oli väga lähedal skoorimisele ning näitas küpset mängulugemist ja mõistmist. “Mängisime suurepäraselt, Kevini värav oli maagiline. Kahjuks jätsime aga mitmed võimalused realiseerimata,” nentis Guardiola BBC-le.

“Aga Phil Foden oli ideaalne. Ta tegi kõike õigesti – saabus õigel ajal õigesse kohta õige tempoga. Temas on alati üks väravavõimalus, tal on väravavaist olemas. Ta on valmis mängima igas mängus ükskõik mis rollis, ta teab seda. Phil võistleb David Silva, Kevini, Ilkay Gündogani ja Bernardo Silvaga algkoosseisu kohtade eest. Ta teeb vapustavalt trenni,” kiitis ta 18-aastast.

scroll to top