fbpx
Close

Hazard uue lepingu sõlmimisest: ma ei taha, et otsust hiljem kahetseksin

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea talismani Eden Hazardit seostati terve suve Real Madridiga ja üleminek oli ülilähedal, ent diil kukkus viimasel hetkel läbi ning belglane jäi Londonisse. Sel hooajal on ta olnud suurepärases hoos ning naudib Premier League’i täiel rinnal. 

Probleemiks on aga palluri mõtted tuleviku osas ning praegust lepingut on tal alles veel 18 kuud ehk 2020. aasta suvel saaks temast vabaagent. Klubi teeks kõik, et oma tähte Chelseas edasi hoida, kuid kõik on ikkagi Hazardi enda otsustada.

“Uus peatreener mõtleb jalgpallist nii nagu minagi ja me näeme seda mängu samamoodi,” kiitis ääreründaja suvel klubisse tulnud Maurizio Sarrit. “Perekond elab Londonis, ma saan varsti 28-aastaseks. Ma ei taha karjäärile kunagi tagasi vaadata ja mingeid otsuseid kahetseda. Teen lepingu osas otsuse, ma ei tea millal, aga teen,” selgitas Hazard prantsuse raadiojaamale RMC. 

Mängija tunnistas, et on Reali vastu tundnud tugevat sümpaatiat väiksest saadik, juba enne Zinedine Zidane’i liitumist kuningliku klubiga, kuid selle hooaja lõpetab ta ikkagi Chelseaga ning seejärel on tal veel üks hooaeg lepingut alles.

scroll to top