fbpx
Close

Klopp hullust mängust: adrenaliin peksab üle, Alisson tegi esituse, mida ma pole kunagi näinud

Avatar

Alisson. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Liverpool vajas Napoli vastu kas 1:0 või itaallaste skoorimisel vähemalt kaheväravalist võitu. Seekord piisas Mohamed Salahi tabamusest ning Alisson megatõrjest, et läinud hooaja Meistrite liiga finalist kaheksandikfinaali viia. Peatreener Jürgen Klopp oli mängujärgselt ekstaasis ning pildus kiitusi vasakule ja paremale.

“Mu veres on nii palju adrenaliini, et suudaksin sellega pudeleid täita,” rääkis juhendaja mängujärgsel pressikonverentsil. Närviline mäng püsis ülipingelisena lõpuminutiteni, kui Liverpooli saatus rippus juuksekarva otsas. “Tegemist oli silmapaistva ning uskumatu matšiga,” kirjeldas adrenaliinitulva kontrollida püüdev Klopp.

91. minuti megatõrje, millega Alisson hoidis puuri puhtana ning Arkadiusz Miliku löögi tagasi palliplatsile saatis, oli kohtumise närviliseim hetk. Mõne nädala maailma kalleima kiipri tiitlit kandnud brasiillane õigustas oma hinnasilti. “Salahi värav oli uskumatu, aga Alisson tõrje… mul pole sõnu. See päästis meie elud,” kiitis sakslane enda suvist ostu.

“Asi pole mitte ainult tõrjes, aga tema olek, rahulikkus ja enesekindlus aitas meil rünnakuid üles ehitada. Jah, see tõrje oli imeline, aga kui me polnuks niimoodi kaitsnud kui Napoli vastu, siis Alisson ei suudaks teha 20 sarnast tõrjet,” kiitis ta ka võimsa esituse teinud kaitseliini. “Alisson aga tegi selle tõrje ja see on imeline…. uskumatu. Ma pole kunagi miskit säärast näinud,” kirjeldas Dortmundiga Müncheni Bayerni seljatanud Klopp.

scroll to top