fbpx
Close

Hazard: Euroopa liiga võit oleks ideaalne hüvastijätt

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea talisman Eden Hazard teab, mis tulevik toob ning ülisuure tõenäosusega on belglane liitumas suvel Real Madridiga, lõpetades mitmeaastase saaga, kus teda on pidevalt kuningliku klubiga paari pandud. Pallur ise andis mõista, et Euroopa liiga võit oleks ideaalne hüvastijätt sinisärkidega.

Chelsea tahab oma staari eest 140 miljonit, Real näeb tema väärtuseks 100 miljonit eurot, kuna Hazardil on Londonis veel lepingut 12 kuud järel. Mängija ise kinnitas, et miskit pole veel kinnitatud, kuid vihjas tugevalt lahkumisele.

“See on Euroopa karikasari ehk nii tiimile, mulle kui fännidele on see midagi tähtsat. Kui mängid finaali, siis tahad seda võita, trofee koju tuua ja tähistada, on ta siis Meistrite-, Euroopa liiga, liigakarikas või midagi muud,” ütles ta Sky Sportsile.

“Kui alustad Chelseaga hooaega, siis inimesed mõtlevad, et millise tiitli me võiksime maikuus pea kohale tõsta ja see tiitel on tähtis. Kaotasime liigakarika finaalis ning see on ainus tiitel, mida võiksime veel võita,” lisas ääreründaja.

scroll to top