fbpx
Close

Hazard: Barkleyst võib saada maailmaklassiga poolkaitsja

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea talisman Eden Hazard kiitis oma tiimikaaslast, 24-aastast Ross Barkleyt pärast silmapaistvat esitust Southamptoni vastu. Hazardile väravasöödu andnud ning isegi ühe võrku sahistanud poolkaitsja võib belglase meelest tõusta maailma eliiti.

Läinud hooaeg läks Barkleyl vigastuse nahka, ent nüüd on inglane võidelnud end Chelsea algkoosseisu lävele ja head esitused teenisid talle kutse Inglismaa koondisesse. “Ta tegi fantastilise mängu ja asi pole mitte resultatiivses söödus ja väravas, vaid on näha, et ta on väljakul väga tugev,” kiitis Hazard.

“Tal on viimasel kahel hooajal olnud probleeme vigastustega, kuid usun, et ta võib jõuda eliidi hulka, sest tegemist on fantastilise jalgpalluriga. Mäletan teda Evertoni-päevilt. Ta on siiani noor ja juba on tegemist hea mängijaga. Kui annad Rossile vabad käed ning enesekindlust, siis ta võib olla maailma üks parimaid poolkaitsjaid. Temas on võimsust, tugevust, ta oskab triblada, ta on tark, oskab peale lüüa ning skoorida ja väravasööte jagada. Kui ta tiim aitab tal mängida, siis ta võib olla üks parimatest,” rääkis belglane Sky Sportsile.

scroll to top