fbpx
Close

Inglismaa koondise ekspeatreener kirjeldas heinzvalgulikult Liverpooli tiitlišansse

Avatar

Premier League'i tiitel. Foto: SIPA/Scanpix

Endine Manchester City ja Inglismaa koondise loots, rootslane Sven-Göran Eriksson on veendunud, et Liverpool võib juba sel hooajal tulla Premier League’i meistriks ning lõpetada 28-aastase tiitlipõua, kuid pelgab City võimekust. Kui mitte seekord, siis ükskord võidab Liverpool niikuinii, saab 2001-2006 aastatel koondist juhendanud mehe sõnu parafraseerida.

Nii City kui Liverpool on pärast kaheksat mänguvooru kaotuseta ning tabeli tipus ja hetkel näib ,et nendega suudab sammu pidada vaid uue hingamise leidnud Chelsea. Iroonilisel kombel on pea iga hooaja alguses jutuks, et “nüüd on Liverpooli aasta”, ent juba 28 aastat pole see olnud. Kas õnnelik number 29 naeratab Jürgen Kloppile ja tema tiimile ning tulistele fännidele? Miks mitte, arvab Eriksson.

“Paljud inimesed arvavad, et ehk sel hooajal tuleb Liverpool meistriks. Ma väga loodan seda, sest südames olen ‘Pooli fänn, kuid Manchester City on ikka väga tugev tiim. Läinud hooaja Liverpool meeldis mulle – nende hea, optimistlik ja tööd rügav vutistiil oli väga muljetavaldav. Nüüd tegid nad suvel mitu head täiendust, saades veelgi tugevamaks. Varem või hiljem nad võidavad selle. Loodan, et varem,” ütles rootslane Sky Sportsile.

scroll to top