fbpx
Close

Hääbuv talent on Bayern Müncheni uue peatreeneri tulevikuplaanides

Avatar

Foto: Pixathlon-SIPA/Scanpic

Portugaliga 2016. aastal Euroopa meistriks tulnud ning võimsa turniiri teinud poolkaitsja Renato Sanches pole pärast suurturniiri enda tõelist taset ja võimekust suutnud näidata, kuid sellest hoolimata on ta Bayern Müncheni uue peatreeneri Niko Kovaci plaanides.

2016. aastal liitus eduka EM-i järel tollal 18-aastane Sanches just Bayerniga 35 miljoni euro eest, tema vastu tundis huvi ka Manchester United. Kahe aasta jooksul on ta ka otsapidi jõudnud mängida ka Premier League’is, kui tegi läinud hooaja kaasa Swansea ridades, ent jättis kahvatu mulje.

Kõigest hoolimata tuleb meeles pidada, et Sanches on kõigest 20-aastane ning teda on vara maha kanda. “Ta on noormängija ning noorte tase aeg-ajalt kõigubki ning see on täiesti normaalne,” ütles uus peatreener. “Peab mõistma, et ta tuli teisest liigast, riigist ja kultuurist ehk peab mõistma seda, et ta ei sulandu hetkega uude keskkonda. Proovin teda sobitada, et tal on oleks siin hea. Kui keegi tunneb end hästi, siis tal on palju kergem end heast küljest näidata,” rääkis Kovac oma esimesel pressikonverentsil Bayerni peatreenerina.

Sanchest ta kohe kindlasti maha ei kanna: “Pole kahtlustki, et temas on kvaliteeti, ta on seda varemgi näidanud ja seetõttu Bayern ta soetaski. Ootan Renatoga koostöö tegemist, sest tal on omadusi, mida Bundesligas väga tihti ei näe.”

scroll to top