fbpx
Close

Heynckes Lewandowski lahkumisjuttudest: ta jääb klubisse ja lööb üle mu väravarekordi

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Bayern Müncheni peatreener Jupp Heynckes ei muretse tema tipuründaja Robert Lewandowski tuleviku pärast: kuigi meedias liigub infot poolaka lahkumisest Real Madridi või Premier League’i, siis Heynckes ei lase end nendest juttudest mõjutada.

Bundesligas 174 väravat löönud Lewandowski olla suvel lahkumas Real Madridi, kuid klubi esimees Karl-Heinz Rummenigge on kinnitanud, et ründaja pole müügiks. Peatreener aga näeb poolakas midagi enamat kui lihtsalt meest, kes sel suvel klubi ei vaheta. “Usun, et Lewandowski lööb minu Bundesliga väravarekordi üle ja see juhtub järgmise kahe-kolme aasta jooksul,” ütles liigas 220 väravat skoorinud legend.

“Tahan eeldada, et Robert mängib järgmisel hooajal sajaprotsendilise tõenäosusega Bayerni ridades. Miks ma peaks teisiti arvama? Mulle meeldib meenutada 2008. aasta suve, kui Franck Ribery vastu tundis suurt huvi Chelsea ja tegi meile oivalise pakkumise. Aga me keeldusime ning andsime maailmale selge sõnumi: keegi ei saa osta Bayerni mängijat, kui Bayern teda müüa ei taha.”

scroll to top