fbpx
Pealeht / Hispaaniasse / Leverkuseni talent on nii Inglismaa kui ka Hispaania gigantide radaril
Kai Havertz. Foto: EPA/Scanpix

Leverkuseni talent on nii Inglismaa kui ka Hispaania gigantide radaril

Saksamaa koondislase ja Leverkuseni Bayeri 20-aastase keskväljamehe Kai Havertzi teenete vastu tunnevad huvi Barcelona, Madridi Real, Manchester United, Manchester City, Liverpool, Londoni Chelsea ja ka Müncheni Bayern vahendab, Football Espana.

Diario AS kinnitab, et Saksamaa meediale toetudes on Hispaaniast 20-aastase Havertzi osas tõepoolest huvi olemas ning ESPN lisab, et Real olevat isegi oma skaudid saatnud mehe esitust jälgima Meistrite liiga mänguks Madridi Atletico vastu. Diario AS kirjutas veel juulis, et Barcelona olevat isegi valmis 90 miljonit eurot välja käima, et Havertz enda ridadesse tuua. Kuuldavasti tahab Leverkusen teda veel mõnda aega enda juures hoida ja hiljem küsida võimaliku ülemineku eest juba 130 miljonit eurot.

“Barcelona valdab palli palju, aga tänapäeval on palju meeskondi, kes seda samuti suudavad. Madridi Real on näiteks aga meeskond, kellel on ka pallivaldus tasemel, kuigi viimastel aastatel on nad võrreldes Barcelonaga vähem efektiivsed olnud. Bayern on Saksamaal ilmselt suurim klubi ja seal on palju mängijaid, kes olid noorena väga edukad ning läksid sinna. Seetõttu mind seostatakse ka Bayerniga, aga eks näis, mis juhtub. On mängijaid, kes tahavad oma perekonna lähedale jääda, aga ka neid, kes ütlevad: “Tahan teises riigis elada.” Üks on aga selge: kui tahad Saksamaal staar olla, siis Bayerni puhul sa eksida ei saa. Arvan, et olen piisavalt rahvusvahelist kogemust Leverkuseni juures hankinud. Tean nende rahvusvaheliste mängude rütmi ja olen kindel, et saan minna välismaale ükskõik, millisel hetkel ning mängida klubide eest väljaspool Saksamaad. Hetkel tahan, et mul oleks edukas hooaeg ja peale seda vaatame edasi,” rääkis Havertz Marca vahendusel.

 

polar.com

Vaata lisaks

Lyoni president: Benzemal oli võimalus Manchester Unitediga liituda

Prantsusmaa tippklubide sekka kuuluv Lyoni Olympique’i president Jean-Michel Aulas rääkis Marca vahendusel, et klubi loobus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga