fbpx
Close

Guardiola sõnad vihjasid Sane lahkumisele

Avatar

Sergio Agüero ja Leroy Sane. Foto: AP/Scanpix

Manchester City ääreründaja Leroy Sane on olnud sel suvel kerges üleminekukeerises, kui teda noolib Saksamaa gigant Müncheni Bayern. Kuigi kaalukauss on pigem kaldunud City poole ning sakslane siiski Baierimaad avastama ei lähe, siis peatreener Pep Guardiola sõnavõtt ülemineku osas Premier League’i fännides erilist kindlust ei tekita.

Bayerni loots Niko Kovac on andnud mõista, et klubi näeb suurt vaeva Sane soetamiseks, mida nad peavad kui unistuste diiliks. Nädala alguses jõuti mängija ning klubi esindajate vahel kokkuleppele lähemale ning kuigi Cityl pole mingit huvi ääreründaja rahaks tegemisel, siis üleminek võib sellest hoolimata ikkagi toimuda.

“Olen juba kaks-kolm korda öelnud, et tahan teda Citys hoida. Seetõttu pakkusime talle uut lepingut, kuid tema jäämine pole meie teha. Pakkusime talle head diili ja kui ta tahab minna, siis olen kurb. Loodetavasti ta jääb,” sõnas Pep pärast 6:1 võidumängu Hong Kongi tiimi Kitchee üle.

Sky Sportsi andmetel on Sanel veel kaks aastat lepingut Cityga järel ning ühtki ametlikku pakkumist nad Bayernilt veel saanud pole. Premier League’i üleminekuaken sulgub 8. augustil ning müügi korral võivad nad Sanele asendajat mitte leida. Tiimi sügavus aga võimaldab neil Sane asemel mängitada nii Bernardo Silvat, Raheem Sterlingut ja Riyad Mahrezi.

scroll to top