fbpx
Close

AMETLIK: Manchester City tegi korraga kaks geniaalset ostu

Avatar

Rodri (punases). Foto: EPA/Scanpix

Manchester City on juulikuu alguses oma rahakotirauad avanud ning täiendused on tehtud ääre- ja poolkaitsesse, tuues tiimi kaks hispaanlast. 65 miljonit eurot teenis Atletico Madrid, kelle keskväljamees Rodri on nüüdsest City mängumees ning PSV Eindhoveni kontole potsatas kaheksa miljonit eurot, kui Premier League’i tiitlikaitsjad aktiveerisid äärekaitsja Angelino tagasiostuklausli.

22-aastane pallur jõudis Eindhovenis viibida vaid hooaja, kui City ta vasakkaitsesse tagasi tõi. Nimelt on Pep Guardiolal selle positsiooniga peavalu, sest Benjamin Mendy vigastuspausid on sundinud teda seal mängitama Oleksandr Zinchenkot, Fabian Delphi või Aymeric Laportet, ent keegi neist pole puhtatõuline vasakkaitsja. Nüüd on Hollandis hea hooaja teinud Angelino saamas oma kuldset võimalust.

Kuus korda Hispaania koondist esindanud Rodri tõmbab selga särginumbri 16 ja teda nähtakse kui keskväljasõduri Fernandinho mantlipärijat. Naftaklubi halvim periood tuli just siis, kui Fernandinho eemale jäämisel muutus mängujoonis veidi auklikuks ja liigas tehti mitmeid libastumisi.

 

scroll to top