fbpx
Close

Pep linnarivaali leeri läinud Maguire’ist: me ei suutnud teda rahaliselt soetada

Avatar

Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Maailmarekordilise summa eest Manchester Unitediga liituv Harry Maguire sai kiita tema vastu huvi tundnud Premier League’i valitsejate Manchester City peatreenerilt Pep Guardiolat, kelle meelest tegid punasärgid väärt täienduse. Samas andis ta kentsakalt, võttes arvesse klubi pea põhjatut rahakotti, teada, et nad ei suutnud mängumeest endale lubada.

Pep tunnistas, et Maguire’il on võime muuta Unitedit palju-palju tugevamaks. “Tegemist on suurepärase tippmängijaga. Olime huvitatud, kuid ei suutnud teda endale lubada, United aga suutis. Ta on hea ka koondise eest, kes tegi suurepärase MM-i. Tugev õhus, osav palliga, oskab mängu ehitada ja väga kiire sammuga. Tal on kõik väärtused olemas. Õnnitlen Unitedit tema allkirja saamise puhul,” tunnustas katalaan linnarivaale.

Äsja Inglismaa superkarika pea kohale tõstnud peatreener usub, et Punased Kuradid võivad lausa tiitlirallis oma sõna sekka öelda. “Ma ei tea, kas läheb nii nagu mullu, sest arvan, et seekord on nii Arsenal kui United tugevamaks muutunud. Chelsea ja Tottenhamiga peab ka arvestama. Hooaja alguses on kuus tiimi tiitliheitlejad. Pole tähtis, mis seisus on United viimastel aastatel olnud, sest alati on need suurtiimid nagu ka Chelsea või Liverpool olnud tiitlinõudlejad,” rõhutas ta.

 

scroll to top