fbpx
Close

AMETLIK: Maguire’ist sai maailma kalleim keskkaitsja!

Avatar

Harry Maguire. Foto: SIPA/Scanpix

Manchester Unitedi kodulehekülg kinnitas, et nende värskeim täiendus on Leicesterist soetatud 26-aastane Harry Maguire. 80-85 miljonit eurot maksnud Inglismaa koondislane on selle üleminekusummaga tõusnud ajaloo kalleimaks kaitsemängijaks, võttes tiitli üle liigarivaalilt Virgil van Dijkilt.

“Olen ülimalt õnnelik, et sain sellise suurepärase klubiga liituda. Nautisin täielikult oma aega Leicesteris ning tahan tänada nii klubi kui fänne, kes mind kaks hooaega toetasid. Kui aga United koputab su uksele, on tegemist imelise võimalusega. Jutuajamine peatreeneriga on tekitanud tuleviku osas elevust ning on selge, et Ole ehitab tiitleid võitvat tiimi. Ootan juba uute tiimikaaslastega tutvumist ning uue hooaja algust,” sõnas värske ost klubi kodulehele.

Ole Gunnar Solskjaeri sõnul on Maguire hetkel üks parimaid keskkaitsjaid, kelle tugevusteks on mängulugemine, võimas füüsis ning võime säilitada keerukas olukorras külma pead. Samuti on ta palliga mängides enesekindel ning annab Unitedile uue dimensiooni standardolukordades nii kaitse- kui ründefaasis.

scroll to top