Pealeht / MM2018 / Löw kaotusest: me ei väärinud edasipääsu
Foto: Stux/Pixabay

Löw kaotusest: me ei väärinud edasipääsu

MM-i grupifaasiga piirdunud Saksamaa peatreener Joachim Löw tõdes pärast 0:2 kaotust Lõuna-Koreale, et nende koondis ei väärinud edasipääsu.

Võitu vajanud Saksamaa jäi mängu lõpufaasis üllatuslikult kaotusseisu ning sellest ei toibutudki. Hoopis korealased kasutasid kontrarünnaku edukalt ära ja lõid ka teise värava, murdes Saksamaa täielikult. Peatreener Joachim Löw ei hakanud asja ilustama ja andis mõista, et tema tiim ei väärinud edasipääsu.

“Praegu on väga keeruline leida sobivat vabandust sellele läbikukkumisele. Õnnitlen mõlemat edasipääsu taganud tiimi, me ei väärinud pääsu kaheksandikfinaali,” ütles Löw Saksamaa meediale. Peatreenerilt küsiti ka tema tuleviku kohta. “Ma pean võtma vastutuse ning eks näis, mis saab,” vastas ta. Kuid Löw ei pea muretsema, sest jalgpalliliidu president Reinhard Grindel kinnitas usku Löwisse. “Me pikendasime temaga enne 2022. aastani lepingut ning see on siiani jõus,” kinnitas president.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Reim, võta õppust? Southgate kinnitas, et koondist ootab ees taktikaline muudatus

Inglismaa koondis jõudis kolmese kaitseliiniga esmakordselt MM-il poolfinaali 28 aasta jooksul, ent peatreener Gareth Southgate …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga