fbpx
Close

Wenger oma tulevikust: teen mõne nädala jooksul otsuse, hetkel naudin vaba aega

Avatar

Jose Mourinho ja Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

Maikuus Arsenaliga 22-aastase koostöö lõpetanud Arsene Wenger andis teada, et teeb lähinädalatel enda tulevikku puudutava otsuse. Prantslane samas tagasi tööpostile ei kipu, sest treener nautivat vaba aega ning erinevaid ameteid, näiteks töötas ta MM-il beIN Sportsi kanalis jalgpallianalüütikuna.

Algselt plaanis ta oma otsuse teha pärast MM-i, ent lükkas tähtaega edasi. “Otsustasin, et ma ei otsusta mitte midagi. Olin niivõrd pikka aega nagu orav rattas, ebaselge visiooniga, et lubasin teha otsuse alles septembrikuus. See vaba aja nautimine läheb paremini kui eeldasin. Kui oled niivõrd hõivatud inimene kui ma olen olnud, siis vaba aja tekkimisel tekib alati väike hirm, et hinge poeb tühi tunne,” rääkis ta kohalikule väljaandele Corse Martin.

Korsikal puhkav Wenger rääkis oma päevaplaanist. “Nüüd olen enda vaba aega teistmoodi sisustamas, tehes palju sporti ja nautides head sööki koos sõpradega. Suhtlen palju, loen igapäevaselt raamatuid ja hetkel on käsil Philip Rothi teos “Ma abiellusin kommunistiga.” Wengerit on seostatud erinevate rahvuskoondistega, näiteks Jaapaniga või ka Prantsusmaaga, ent maailmameistriks tulnud Didier Deschampsi treeneritool näib enam kui turvaline ja jaapanlased on oma uue peatreeneri juba leidnud.

scroll to top