fbpx
Close

Barcelona suvine ost Vidal: me võitnuks Bayern Müncheniga VAR-i abil kaks Meistrite liigat

Avatar

Andre Gomes (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Kaks meeldejäävat Meistrite liiga vastasseisu Real Madridi ja Bayern Müncheni vahel on tekitanud ajapikku kahetisi tundeid kohtunike otsuste osas. Ise Bayerni leeris Reali vastu mänginud, nüüd Meistrite liiga tiitlikaitsjate liigarivaali Barcelona ridadesse liikunud Arturo Vidal otsustas ka sõna sekka öelda.

Suvel 30 miljoni euro eest Hiinasse naasnud Paulinho asemele soetatud dünaamiline ja võitlejahingega keskväljamees rääkis Mundo Deportivole oma ootustest ja lemmikust karikasarjast. Pole üllatuslik, et tšiililane tahab üle kõige võita mitte Copa del Reyd või Hispaania superkarikat, vaid ikka seda kõige-kõigemat Meistrite liigat.

“Meistrite liiga on mu lemmiktiitel. Tean, et Barcelona on varasemalt seda korduvalt võitnud, kuid ma tahan seda sel hooajal võita. Ma tahan kõiki tiitleid pea kohale tõsta,” ei hoidnud Vidal end tagasi. Poolkaitsja soovis ka teha kerge torke kohtunike suunas, kes Reali kasuks veidi kaheldavaid otsuseid tegid viimasel kahel hooajal, mil Bayerniga vastamisi mindi. “Videokorduste olemasolul võitnuks Bayern kaks Meistrite liiga tiitlit,” oli ta kindel.

scroll to top