fbpx
Close

Lyoni president: Mourinho ütles meie pakkumisest ära, sest on valinud teise klubi välja

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Prantsusmaa kõrgliigaklubi Lyoni Olympique’i president Jean-Michel Aulas ütles Get French Football vahendusel, et tuntud peatreener Jose Mourinho ei soovinud nende pakkumist vastu võtta, sest on juba teise klubiga läbirääkimistes.

Lyoni senine peatreener, brasiillane Sylvinho jõudis meeskond juhendada 19. maist kuni 7. oktoobrini. Endine Londoni Arsenali, Barcelona ja Manhcester City 45-aastane mängumees vallandati seoses kehvade tulemustega – Lyon paikneb üheksa vooru järel alles 14. kohal, olles kogunud üheksa punkti.

Mourinhot on varasemalt ka teise Prantsusmaa klubi Lille’iga seostatud ja mõistagi ka mitmete muude tippmeeskondadega eesotsas Madridi Realiga, kus ta tegutses aastatel 2010-2013. “Ta ei võtnud meie ettepanekut vastu, et kohtuda, sest ta on teise klubi juba välja valinud,” kommenteeris Aulas katset Mourinhot palgata.

Mourinho, kes on alates eelmise aasta detsembrist tööta olnud, on ise öelnud: “Pean olema kannatlik ja ootama õiget võimalust. Õige võimalus on see, mis on samas suurusjärgus ja tasemel, nagu mina peatreenerina.”

scroll to top