fbpx
Close

“Hazard ei asenda Ronaldo väravaid Realis”

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Arsenali endine peatreener Arsene Wanger kirjeldas Madridi Reali suvist suurostu Eden Hazardit kui suurepärast mängijat, aga samas ei näe ta, et belglasest pallivõlur suudaks Cristiano Ronaldost jäänud tühimikku võistkonnas täita.

Real tõi 28-aastase Hazardi Londoni Chelseast ära 100 miljoni euro eest. Kuigi ääreründaja esimesed nädalas ei kulgenud uue koduklubi särgis vigastuse tõttu edukalt, siis tasapisi on mees elanud uues keskkonnas sisse ja löönud nelja liigakohtumise peale ka ühe värava. Seniste mängude põhjal on Reali fänne häirinud Hazardi ebakindlus väljakul ja hakatud vaikselt paralleele tõmbama “vihatud mehe” Gareth Bale’iga. Tuntud prantslasest treener Wenger näeb Hazardis kõvasti potentsiaali järgnevate aastate jooksul Realis läbi lüüa, kuid samas tõdeb, et Torino Juventusesse läinud Cristiano Ronaldot uus täiendus asendada ei suuda.

“Ta saab olema üks vastustest, kuid mitte Ronaldo asendamiseks, see on kindel. Ta ei hakka igal aastal 50 väravat lööma. Real vajab veel ühte skooritegijat, sest Karim Benzema on juba 32-aastane ja kui neil oleks tema kõrvale võtta keegi noorem mängija väravate löömiseks, siis läheks neil ehk päris hästi. Eden Hazard on erakordne mängija, kes loob võimalusi ja mõnikord suurtes mängudes ka realiseerib neid. Ta ei karda kedagi ja arvan, et Madrid pole veel tõelist Hazardit näinud. Ta pole hetkel füüsiliselt veel nii terav kui võiks olla. Seetõttu usungi, et peagi nad avastavad tõelise Hazardi,” rääkis Wenger Marca vahendusel.

scroll to top