fbpx
Close

Ellu ärganud Kolumbia tahab Aafrika mandrit kurvastada

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Aafrika koondistel pole see MM meenutamist väärt: Egiptus, Tuneesia, Maroko ja Nigeeria on juba konkurentsist langenud ning Senegalil seisab ees väga kõva lahing võitu vajava Kolumbiaga. Kogu musta mandri pilgud on suunatud just senegallastele ja südameis ollakse nendega. Kui nemad ebaõnnestuvad, on Aafrika sel turniiril olnud pettumus: viis tiimi ja kõik sõidavad pärast kolme kohtumist koju.

Senegal pole kahe kohtumisega veel kaotust tundnud – Poolat võideti ja Jaapaniga tehti võitluslik viik, kuid marulised kolumblased on teisest puust. Jaapanile küll kaotati, ent Poolast sõideti teerulliga üle ja võeti enesekindlusesüsti andnud 3:0 võit. Staarid James Rodriguez, Radamel Falcao ja Juan Cuadrado olid platsil mehed kui teiselt planeedilt.

Senegal on viimase kolme mänguga löönud vähemalt kaks väravat, kuid viimane Kolumbia mäng näitas, et suudetakse liine kompaktsena hoida ning David Ospina oskab end löökide ette täpselt ära sättida. Kindlasti tuleb arvesse võtta, et kolumblased lähevad maruliselt väravat otsima ja ründejõud käib Senegali kaitsest üle. Optibet pakub Ladina-Ameerika koondise võidukoefitsiendiks 1,85.

scroll to top