fbpx
Close

Paulinho Coutinhost: ta on midagi erilist

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Pärast grupivõidu kindlustanud 2:0 alistamist Serbia üle olid brasiillased olukorraga ilmselgelt rahul ning avavärava löönud Paulinho kiitis talle oivalise söödu pannud Barcelona poolkaitsjat Coutinhot.

Just Coutinho mõõdetud sööt andis Paulinhole jooksuruumi ning osav tõste üle puurivahi viiski Brasiilia juhtima. “Ma otsin alati ruumi, kuhu joosta ja niimoodi see avavärav sündiski. Fenomenaalsus nimega Coutinho andis mulle suurepärase söödu ja ma suutsin selle realiseerida,” kirjeldas Marcale suvel Barcelonaga liitunud Paulinho.

“Me eesmärk oli kindlustada pääs kaheksandikfinaali ja nüüd olemegi siin, ma ei ole Saksamaa pärast mures ja ma ei kommenteeri nende olukorda,” jäi brasiillane rivaali kohta rääkides diskreetseks.

Teise värava löönud Thiago Silva oli tulemuse ja mängupildiga rahul. “Nägin palju häid nüansse meie mängus ning oleme üldiselt tublid olnud. Pidime oma mängu mitmel korral muutma ning jäime ka Serbia vastu surve alla, kuid saime hakkama,” kiitis ta tiimi.

“Thiago Silva ja Miranda on tõelised elajad, nad on kaitses nii kõvad ning oleme ka ründes efektiivsed,” ütles puurivaht Alisson oma sõna sekka.

scroll to top