fbpx
Close

Belgia koondise peatreener: kohtumisest Brasiiliaga tuleb turniiri parim mäng

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Belgia koondise peatreener Roberto Martinez andis mõista, et veerandfinaali vastane Brasiilia on reedel toimuval kohtumisel favoriit.

Belgia näitas Jaapani vastu iseloomu, kui 0:2 kaotusseisust tuldi viimasel minutil välja ning edeneti 3:2 võiduga veerandfinaali. Brasiilia võttis Mehhiko vastu kindla võidu ja belglaste loots peab neid reedeses kohtumises favoriitideks.

“Need kaks tiimi on komplekteeritud selleks, et skoorida ja võita. Brasiilia vastu pole primaarne mitte pallivaldamisprotsent, vaid see, mida palliga korda saadad. Teame, mida suudame, kuid Brasiilia on favoriit ja paneb meid teistsugusesse rolli,” ütles hispaanlane ESPN-ile.

“Brasiilia vastu tuleb 11 palluriga nii rünnata ja kaitsta. Me ei räägi süsteemi rakendamisest, vaid mida me peame palli vallates korda saatma. Ma ei usu, et selles kohtumises on palju ootamatusi. Peame võimalikult hästi kaitsma ning palli vallates peame neile haiget tegema. Nii lihtne see ongi ja tiim on selleks valmis,” rääkis Martinez. “Kui näitame sarnast mentaliteeti nagu Jaapani vastu, siis on meil suur võimalus edasi minna, kuid eksimisruumi pole. Kui anname neile võimaluse, siis nad kasutavad selle ära. Usun, et sellest tuleb turniiri parim mäng.”

scroll to top