fbpx
Close

Finaali ukse taha jäänud Heynckes: olime Realist paremad

Avatar

Arjen Robben (vasakul). Foto: Imago/Kolbert Press/Scanpix

Meistrite liiga poolfinaalis võimsa lahingu andnud, ent ühe värava kaugusele finaalist jäänud Bayern Müncheni peatreener Jupp Heynckes kiitis vastaste puurivahti Keylor Navast ja enda tiimi, kes suutsid võõrsil väljakul teha väärika partii.

Bayerni vastu kaheksa tõrjet teinud Navas näitas suurepärast mängulugemist ja reflekse õige mitmel korral, hoides oma tiimi veepinnal. “Real peab Navast suurepärase mängu ja fantastiliste tõrjete eest tänama,” ütles sakslasest loots mängujärgsel pressikonverentsil. “Vaadates mõlemat mängu, siis arvan, et olime parem meeskond ehk finaali mittepääsemine on tõeline pettumus.”

Heynckes oli oma tiimi mänguga väga rahul: “Mu tiim näitas iseloomu ja kirge. See oli maailmaklassiline mäng, kuid avakohtumise kaks vigastust jätsid märgi ka korduskohtumisele ning kokku tunneme me viiest pallurist puudust, kes andnuks meile Madridis palju juurde. Mul oli siiski täielik usaldus enda tiimi vastu ja ma ei otsi vabandusi, miks poolfinaaliga piirdusime – selline suhtumine lihtsalt ei tundu õige.”

 

scroll to top