fbpx
Close

Maailma kalleim teismeline hõikas välja nime, keda ta PSG-sse kõige rohkem tahaks

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Prantsusmaa säravaim ründetalent Kylian Mbappe andis teada, keda ta uuel hooajal PSG-sse kõige rohkem tahaks ning prantslane sooviks oma uue tiimikaaslasena näha just Chelsea keskväljamootorit N’Golo Kantet.

Töökas Kante tõusis püünele Leicesteri ajaloolisel tiitlivõiduga lõppenud hooajal, mille järel vahetas mees klubi ja liitus Chelseaga. Debüüthooajal oli Kante pidurdamatu ning aitas ka Chelseal tulla meistriks, mis tegi temast ainsa palluri, kes võitnud järjestikused Premier League’i tiitlid kahe erineva klubiga.

Kuna PSG on siiani otsimas endale uut treenerit ja ülitugevalt seostatud Thomas Tuchel pole veel ametlikult kinnitatud, siis Kylian Mbappe ei muretse uue treeneri pärast – ta teab, et Kante annaks tiimile meeletult juurde, olenemata, kellest saab uus peatreener.

“Kante vastaks meie soovidele ja nõuetele, samuti on temas meeletult kvaliteeti. Arvan, et ta sobiks me tiimi ideaalselt. Ta on prantslane ja järjekordne prantslane Ligue 1-s oleks liiga atraktiivsusele ainult positiivne. Usun, et kõik prantslased armastavad teda ja oleks suurepärane teda taas siin liigas mängimas näha,” ütles Mbappe beIN Sportsile.

scroll to top