fbpx
Close

Drogba: Lampard on Chelsea treeneritooliks valmis

Avatar

Frank Lampard. Foto: AFP/Scanpix

2011/12 hooajal koos Frank Lampardiga Meistrite liiga võitnud Chelsea ründelegend Didier Drogba on veendunud, et tema ekskolleeg on sinisärkide treeneritooli sisseseadmiseks valmis. Hetkel veel Derby Countyga seotud Lampard on tõsine kandidaat Maurizio Sarri asendamiseks.

60-aastane itaallane pidas Inglismaal vastu vaid hooaja ning nüüd on ta naasmas kodumaale, kus teda ootab Itaalia meister Juventus. Chelsea aga vajab Sarrile asendajat ning Lampardi nimi on tiirlenud meedias juba mitu nädalat. Enne miskit ametlikuks ei tehta, kuni Chelsea ja Juventus on omavahel kõik läbirääkimised ja lepingupunktid selgeks rääkinud.

Drogba aga kiidaks Lampardi pukkimääramise heaks ning ei mõista neid, kes annavad peatreeneritele võimaluse alles siis, kui nad on “valmis”. “Lampard oleks klubile väga hea valik. Ta tegi Derbyga hea hooaja ja viis nad peaaegu kõrgliigasse. Ma usun, et ta on Chelsea tööks valmis ning see pole rutatud otsus. Sama hästi võib öelda, et ta ei saagi siis kunagi küpseks. Kui ta tunneb, et ta on valmis, siis nii ongi – temas on kamaluga kogemusi ning tahet tõusta tippu,” sõnas elevandiluuranniklane Goalile.

scroll to top