fbpx
Close

Mourinho hakkab oma kurikuulsat hüüdnime edasi pärandama?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho võitis 2003/04 Meistrite liiga Portoga ning samal suvel liitus tolleaegne treeneritalent Londoni Chelseaga. Tema esimeses intervjuus tituleeris portugallane end “The Special One”-iks. Nüüd on portugallane nõus oma nime edasi pärandama. Milles asi?

Mourinho poeg, Jose Junior, on käimas isa jälgedes ning kõigest 18-aastasena on noormees juba Manchester Unitedi liigamängu ajal pingil istunud ja mängu uurinud. Eelmisel hooajal tegi juunior mängujärgseid analüüse ning avaldas isale muljet.

“Ütlen teile miskit, mida ainult mu abimehed teavad. Kui meil oli mitu halba mängu mitme päeva jooksul, siis tuleb ta analüüsitud tulemusega minu juurde, näost ära, sest meil ei läinud hästi. Olime kaotanud nii Watfordile kui Manchester Cityle. Näitasin analüüse oma abimeestele ja ütlesin, et olge ettevaatlikud – ühel päeval võtab see poiss teie töökoha,” kiitis isa oma poega Portugali telekanalile SIC.

“Kui võrdlen teda endaga, kui olin samas eas, siis tegin ise juba samamoodi – üritasin isale abiks olla ning analüüsisin ka mänge, kuigi ilmselgelt tollel ajal olid meil teised tehnikad ja tehnoloogia polnud nii arenenud,” ütles Jose.

Jose Juunior ehk perekonnasiseselt Zuca on positsioonilt puurivaht, nagu ta vanaisa Felix ja mängis veel aasta tagasi Fulhami ridades, kuni ta leping läbi sai.

scroll to top