fbpx
Close

Guardiola: Sarri on üks aegade tugevamaid peatreenereid

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Napoli mängustiili ära armunud ja kamaluga kiidusõnu jaganud Manchester City peatreener Pep Guardiola ütles, et itaallast pole mõtet hinnata tema tiitlite ja karikate, vaid mängustiili poolest ning pidas Napolit üheks parimaks tiimiks maailmas.

Sügisel grupifaasis kahel korral Napolile tuule alla teinud Guardiola oli Sarri mängupildist ekstaasis ja armus nende ründemängu hetkega. Nüüd on 59-aastane itaallane tulemas Premier League’i ja võtmas üle Chelsea juhtohjad. “Ta on üks aegade tugevamaid treenereid. Treenerite taset vaadatakse tiitlite ja karikate järgi, ent see vutt, mida Napoli läinud hooajal mängis on kui kirss tordil. Nende mängu vaatamine oli meeletu nauding,” kiitis Pep tulevast rivaali RMC Sport Networkile.

Manchester Cityl on läbirääkimised pooleli Napol poolkaitsja Jorginhoga, ent tegemist ei ole Guardiola lemmikpalluriga Serie A-s. “Igas liigas on häid pallureid, ent mu lemmik on Leonardo Bonucci. Ent ta on seotud AC Milaniga ning ma ei soovi vastata üleminekuteemalistele küsimustele,” lõpetas hispaanlane jutu.

scroll to top