fbpx
Close

Džeko: mul oli unistus mängida AC Milani eest

Avatar

Foto: AP/Scanpix

AS Roma ründaja Edin Džeko oli jaanuarikuus lähedal Premier League’i naasmisele ja Chelseaga liitumisele, ent bosnialane otsustas ikkagi Itaaliasse jääda, sest tundis, et polnud üleminekuks valmis. Samuti paluti tal paikseks jääda, ent pallur ei välista suvel klubi vahetamist.

32-aastane oli Chelsea radaril, ent lõpuks oldi sunnitud soetama Arsenali ründaja Olivier Giroud’, kuigi Džeko oli peatreeneri Antonio Conte esimeseks valikuks. “Chelseaga liitumine olnuks tõsine väljakutse. Ma tean, milline klubi see on ja polnud nendega liitumiseks valmis,” ütles ta Face TV-le.

2020. aastani kehtiv leping Romaga ei tähenda, et ründaja võib suvel klubi vahetada. “Mängin Bosniaga need kaks kohtumist ära ja siis vaatab, mis edasi saab. Mul on veel kaks aastat lepingut ja Roma on samuti juba uurinud mu plaanide kohta. Kui mängisin Wolfsburgis, olin väga lähedal AC Milaniga liitumisele, ent sakslased ei lubanud mul klubist lahkuda. Noorena veel Bosnias pallides oli mu suureks unistuseks mängida just AC Milani eest, aga olen Romas väga õnnelik,” kinnitas Džeko.

scroll to top